Program zawodów Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Żurominie w sezonie 2013/2014

Szkoły podstawowe

UWAGA
Wszystkie zawody rozpoczynają się
o godz. 9:30
chyba, że zainteresowane szkoły ustalą inaczej.
Lp.
DYSCYPLINA
FINAŁ POWIATOWY
ODPOWIEDZIALNY
FINAŁ REJONOWY
1.
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT – hala
 14.11.2013
Hala Bieżuń
 H. Zachariasz 25.11.2013
Baboszewo
2.
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – hala
21.11.2013
Hala Siemiątkowo
M. Grabowski
M. Kostrzewski

29.11.2013
Bieżuń

3.
MINI PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT
19.11.2013
Zieluń
J. Kąkolewski
14.01.2014
Glinojeck
4.
MINI PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW
03.12.2013
Syberia
M. Szymański 22.01.2014
Ciechanów
5.
MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT (4)
awans – (2 drużyny z powiatu)
22.11.2013
Lubowidz
M. Zieliński

06.03.2014
Żuromin

6.
MINI PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW (4)
awans – (2 drużyny z powiatu)
18.12.2013
SSP 2 Żuromin
Z. Truszczyński

06.03.2014
Żuromin

7.
MINI PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
- -
02.04.2014
Ciechanów
8.
MINI PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
- -

04.04.2014
Ciechanów

9.
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
 17.10.2013
Zieluń
J. Kąkolewski
24.10.2013
Ciechanów
10.
TENIS STOŁOWY – DRUŻYNOWO(dz/ch)
2 drużyny z powiatu
02.12.2013
Hala Siemiątkowo

M. Grabowski
M. Kostrzewski

10.12.2013
Dąbrowa
11.
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE kl. IV 10 osób (5ch/5dz)(2 zesp.) kl. V, VI – 10 ch/10 dz (2 zesp.)
21.10.2013 Siemiątkowo M. Grabowski
M. Kostrzewski
15.04.2014
Nowe Miasto
12.
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT
Orlik – Żuromin
23.04.2014
T. Pakuła  08.05.2014
Płońsk
13.
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
Orlik – Żuromin
24.04.2014
R. Szablewski 06.05.2014
Płońsk
14.
CZWÓRBÓJ (2 zespoły) 6dz+6ch TRÓJBÓJ (indywidualnie)  28.05.2014 Siemiątkowo M. Grabowski
M. Kostrzewski
17.06.2014
Pułtusk

Gimnazja

 

Lp.
DYSCYPLINA
FINAŁ POWIATOWY
ODPOWIEDZIALNY
FINŁAŁ REJONOWY
1.
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT – hala

 14.11.2013
Hala Bieżuń

B. Kowalska

26.11.2013
Płońsk

2.
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW – hala

 19.11.2013
Siemiątkowo

M. Grabowski
M. Kostrzewski

28.11.2013
Mława

3.
PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT
(awans 2 zespoły z powiatu)
06.12.2013
Hala Bieżuń
 B. Kowalska  15.01.2014
Żuromin
4.
PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW

 12.12.2013
Hala Bieżuń

B. Cimochowska

17.01.2014
Ciechanów

5.
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
(awans 2 drużyny z powiatu)

 16.12.2013
Hala Bieżuń

B. Cimochowska

13.03.2014
Żuromin

6.
PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

17.12.2013
Hala Bieżuń

B.Cimochowska

10.03.2014
Mława

7.
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
 -  -

31.03.2014
Mława

8.
PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
 -  -

03.04.2014
Ciechanów

9.
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

 17.10.2013
Zieluń

J. Kąkolewski
24.10.2013
Ciechanów
10.
TENIS STOŁOWY

 26.11.2013
Kuczbork

 M. Kawczyński

11.12.2013
Płońsk

11.
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

21.10.2013
Siemiątkowo

 M. Grabowski
M. Kostrzewski

15.04.2014
Nowe Miasto
 12.
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

Orlik – Żuromin
10.04.2014

 W. Błaszkiewicz  07.05.2014
Baboszewo
 13.  PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW
(awans 2 zespoły z powiatu)
 Orlik – Żuromin
półfinały
gr. I – 08.04.14
gr. II – 09.04.14
Finał 06.05.2014
 W. Błaszkiewicz 09.05.2014
Orlik Żuromin
 14. LA rocznik 1998
LA rocznik 1999 – 2000
 14.05.2014
Siemiątkowo
M. Kostrzewski
M. Grabowski
 23.05.2014
Płońsk

Szkoły ponadgimnazjalne

 

Lp.
DYSCYPLINA
FINAŁ
POWIATOWY
ODPOWIEDZIALNY
FINAŁ
REJONOWY
1.
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT – hala

20.11.2013
Hala Żuromin

A. Fodrowska

27.11.2013
Płońsk

2.
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW - hala

29.11.2013
Hala Żuromin

A. Morawski

02.12.2013
Żuromin

3.
PIŁKA KOSZYKOWA DZIEWCZĄT
 P. Oleksiak

23.01.2014
Strzegowo

4.
PIŁKA KOSZYKOWA CHŁOPCÓW

11.12.2013
Hala Żuromin

P. Oleksiak

21.01.2014
Pułtusk

5.
PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT
(awans 2 zespoły z powiatu)
 do ustalenia  M. Milewski

18.03.2014
Żuromin

6.
PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
(awans 2 zespoły z powiatu)
do ustalenia

 A. Gosik
A. Morawski

21.03.2014
Żuromin

7.
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE

17.10.2013
Zieluń

J. Kąkolewski
24.10.2013
Ciechanów
8.
TENIS STOŁOWY – INDYWIDUALNIE

16.12.2013
ZSP Żuromin

S. Kołaciński

20.12.2013
Płońsk

9.
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
 - -

15.04.2014
Nowe Miasto

10.
PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

 16.04.2014
Orlik – Żuromin

 A. Fodrowska
24.04.2014
Mława
11.
PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

11.04.2014
Orlik – Żuromin

 C. Sznyter
C. Ossowski
25.04.2014
Mława
12.
LA(100-SD-K-K800-M1500-4X100)
 -  -  23.05.2014
Płońsk